Novinky

6.9.2017

S novým bubeníkem Milanem (jinak Virtual Void) máme za sebou dva letní koncerty a jedno unplugged vystoupení. Videa z tohoto netradičního večírku jsou k nalezení na YouTube. Vypadá to, že vše funguje více než dobře a pomalu dáváme dohromady songy na novou desku. Snad budou postupně přibývat i nějaké koncerty. Prozatím je potvrzen jeden, v ostravském klubu Barrák budeme 3.11.2017 zahřívat pódium pro brněnské kazatele Insania. Těšíme se. A pokud byste chtěli zakoupit naši stále aktuální desku "Nečetla? To by sis ale měla přečíst!", můžete si ji objednat přes email, na stránkách www.kachnicka.com, nebo přímo na Bandcampu (http://drutty.bandcamp.com)

26.11.2016

Máme před sebou pravděpodobně poslední tři koncerty s Mariánem za bicíma. Rozhodl se odejít už na jaře, na bubny pak hrál Bugy, ale situace se bohužel vyvrbila tak, že ani on se nemůže věnovat kapele naplno. Marián se tedy uvolil odehrát ještě dnešní memoriál ZAhRADKAřů, koncert v Mandale s Lyssou a Pacino a ještě v lednu v Rožnově pod Radhoštěm v T-Klubu Co bude pak, to není úplně jisté. Ale nevzdáváme to. Nová deska je na spadnutí, na bandcampu ji dáme ke stažení 10.12.2016, vinyl+kazeta by mohly být hotové někdy v únoru. Budeme se snažit být na webu více aktivní, jedno neutěšené období snad máme za sebou, to další se chystáme zvládnout s větším nadhledem a klidem.

6.12.2015

Nový web, jako každý můj web bude vypadat hrozně, ale důžitý je obsah. základní informace o našich aktivitách a odkazy na všemožné užitečné weby snad postačí.