Novinky

2.3.2019

Nahráváme novou desku, ale blíží se i nějaké koncerty. 16.3. Stonava, 29.3. Ostrava, 1.5. Olomouc a 13.7. Frenštát.

9.10.2018

Čekají nás dva koncerty v listopadu. Nejprve 10.11. v Prostějově společně s Bullfrog a Social Party a poté 24.11. někde v divokém pohraničí (Bruntál? Vrbno? To sa nikdá néví, když je to tam takový čórtův kraj...) v luxusní sestavě! Kromě nás tam budou nakládat ještě Madebythefire, Panenské plameny a Havárna.

11.4.2018

Dlouho jsme web neaktualizovali, jsme si vědomi naší neschopnosti v tomto směru, ale ne vždy se najde dostatek odhodlání pustit se opravdu do toho. Proběhlo několik koncertů, další nás čekají v průběhu jara (mrkněte do sekce "koncerty"). Jinak je vše při starém, pořád makáme na nových skladbách a našim smělým cílem je mít novou desku venku nejpozději na jaře 2019. Držte nám palce.

6.9.2017

S novým bubeníkem Milanem (jinak Virtual Void) máme za sebou dva letní koncerty a jedno unplugged vystoupení. Videa z tohoto netradičního večírku jsou k nalezení na YouTube. Vypadá to, že vše funguje více než dobře a pomalu dáváme dohromady songy na novou desku. Snad budou postupně přibývat i nějaké koncerty. Prozatím je potvrzen jeden, v ostravském klubu Barrák budeme 3.11.2017 zahřívat pódium pro brněnské kazatele Insania. Těšíme se. A pokud byste chtěli zakoupit naši stále aktuální desku "Nečetla? To by sis ale měla přečíst!", můžete si ji objednat přes email, na stránkách www.kachnicka.com, nebo přímo na Bandcampu (http://drutty.bandcamp.com)

26.11.2016

Máme před sebou pravděpodobně poslední tři koncerty s Mariánem za bicíma. Rozhodl se odejít už na jaře, na bubny pak hrál Bugy, ale situace se bohužel vyvrbila tak, že ani on se nemůže věnovat kapele naplno. Marián se tedy uvolil odehrát ještě dnešní memoriál ZAhRADKAřů, koncert v Mandale s Lyssou a Pacino a ještě v lednu v Rožnově pod Radhoštěm v T-Klubu Co bude pak, to není úplně jisté. Ale nevzdáváme to. Nová deska je na spadnutí, na bandcampu ji dáme ke stažení 10.12.2016, vinyl+kazeta by mohly být hotové někdy v únoru. Budeme se snažit být na webu více aktivní, jedno neutěšené období snad máme za sebou, to další se chystáme zvládnout s větším nadhledem a klidem.

6.12.2015

Nový web, jako každý můj web bude vypadat hrozně, ale důžitý je obsah. základní informace o našich aktivitách a odkazy na všemožné užitečné weby snad postačí.